Wiosenne Warsztaty Stylizacji z ALLANI.PL

05:14:00 Anna Brotoj 0 Comments

   Portal Allani.pl jest stworzony z myślą o entuzjastach mody i miłośnikach dobrego stylu. Zależy nam aby nasi odbiorcy byli na bieżąco z najgorętszymi trendami sezonu oraz żeby wiedza na temat mody była dla nich inspiracją. Dlatego 9 kwietnia we wnętrzach warszawskiej galerii Pies Czy Suka odbyły się Wiosenne Warsztaty Stylizacji, których organizatorem był oczywiście portal Allani.pl. 
   Na to wyjątkowe wydarzenie zostało zaproszonych dwudziestu wybranych blogerów modowych, a gościem specjalnym była dziennikarka modowa, trendsetterka i stylistka – Joanna Horodyńska, która przeprowadziła analizę najbardziej pożądanych trendów, prezentując przygotowane stylizacje na modelkach.
  Uczestnicy Wiosennych Warsztatów Stylizacji wysłuchali inspirującego wykładu, w trakcie którego najbardziej znana stylistka w Polsce omówiła obowiązujące w tym sezonie trendy w modzie damskiej jak i w męskiej. Według naszej specjalistki w dziedzinie mody wiodącymi aktualnie trendami są między innymi frędzle, lata 70-te, motywy kwiatowe i zwierzęce, surowe cięcia, czy na przykład przeźroczystości. Prezentowane na modelkach ubrania i akcesoria pochodziły zarówno od polskich projektantów i marek modowych, jak i od wielkich światowych domów mody.
   Wiosenne Warsztaty Stylizacji były świetną okazją aby w jednym miejscu spotkali się pasjonaci mody. Po części oficjalnej wykładu mieli oni możliwość w przyjemnej atmosferze wymienić się spostrzeżeniami i uwagami oraz bliżej się poznać, również z naszym gościem specjalnym. 
      
   Poniżej krótka relacja zdjęciowa z tego modowego wydarzenia! Miłego oglądania :)

Joanna Horodyńska  

 


  


Sylwia Nowak

Jaga Design, Fashion Split Personality, Harel, Joanna Horodyńska 

Olga Oktawia, Piotr Pomianowski (Allani), Joanna Horodyńska, Mateusz Romanowski (Allani) 
Weronika Woronowska (MiuMag), Joana Horodyńska, Agata Stefanowicz (MiuMag)

Kokorinoo, Confassion, Joanna Horodyńska, Style On by Kinga, So in Carmel,
The Blond Muffin

My Anatomy Fashion i Sylwia Nowak

Joanna Horodyńska i My Anatomy Fashion

Vanitas
       W spotkaniu uczestniczyli między innymi właściciele blogów takich jak: Kokorinoo, Style On by Kinga, Harel, Jaga Design, Ashplumplum, Vanitas, My Anatomy of Fashion, So in Carmel, Fashion Split Personality, Light Day, Olga Oktawia czy Sylwia Nowak.

Patronat medialny nad Wiosennymi Warsztatami Stylizacji z Allani.pl objęły portale o tematyce modowej MIUMAG oraz LAMODE.INFO, jak również lifestylowy miesięcznik LOUNGE MAGAZYN.

You Might Also Like

0 comments: