Wyniki konkursu: Wrzuć na luz z Honey Bee!

23:34:00 Unknown 1 Comments

Witajcie!
Z samego rana mamy dla Was doskonałą wiadomość, są już długo wyczekiwane wyniki konkursu, w którym nagrodami były vouchery o wartości 300, 200 i 100 PLN na zakupy w sklepie internetowym Honey Bee.
I uwaga niespodzianka!!!
Jury konkursowe przyznało dodatkowe wyróżnienie! Sprawdź, może to właśnie Twoja praca zdobyła nagrodę!

I miejsce i nagroda w postaci Vouchera na zakupy o wartości 300 PLN dla Kasi Fiołki - kasialove!Uzasadnienie Jury: "Autorka tego zestawu doskonale uchwyciła letni klimat linii Rainforest z kolekcji Honey Bee. Pomarańczowe dodatki wydobywają ten soczysty kolor z nadruku, a wygodne buty na płaskich podeszwach sprawiają, że w takim stroju będzie można swobodnie spędzić cały, najeżony wakacyjnymi atrakcjami dzień. Paznokcie muśnięte turkusem stanowią mistrzowską kropkę nad i. Jesteśmy pod wrażeniem!"

II miejsce i nagroda w postaci Vouchera na zakupy o wartości 200 PLN dla Joli Kamińskiej - Jola!Uzasadnienie Jury: "Twórczyni tego zestawu doskonale wie, że szarość ma ponadczasowy i uniwersalny charakter. Ożywiona jaskrawymi sznurówkami oraz podeszwami tenisówek stylizacja równie dobrze nadaje się do miasta, jak na siłownię czy wakacyjną przechadzkę. A właśnie o to chodzi twórczyniom marki Honey Bee!"

III miejsce i nagroda w postaci Vouchera na zakupy o wartości 100 PLN dla Ewy Naukowicz - Wójcik - ingaa!Uzasadnienie Jury:  "Autorka tego urokliwego zestawu pokazuje, że morska linia Honey Bee doskonale nadaje się nie tylko na promenadę, ale i do miasta, gdzie wszystkim przypominać będzie najmilsze, plażowe chwile. Delikatne błękity i krem to połączenie, które zawsze bezbłędnie sprawdzi się latem. Gratulujemy."

Wyróżnienie powędrowało do Moniki Pasterskiej - Monika P.Uzasadnienie Jury: "Ze względu na dużą ilość otrzymanych zestawów i wysoką jakość stworzonych stylizacji, zdecydowałyśmy się przyznać dodatkowe wyróżnienie autorce, która pokazała, że modę ma w małym palcu. Otrzyma ona od nas do wyboru: kamizelkę z kolekcji Honey Bee w dowolnym, dostępnym rozmiarze/kolorze lub spodenki Honey Bee w dowolnym, dostępnym rozmiarze/kolorze." 

Gratulujemy wszystkim Laureatkom i życzymy udanych zakupów!

You Might Also Like

1 komentarz:

  1. Gratuluję:) Piękne zestawy! Bardzo podobają mi się też uzasadnienia napisane przez jury, fajnie się czyta, znak profesjonalizmu i kultury osób, które oceniały prace konkursowe.

    OdpowiedzUsuń