Wyniki konkursu: Szpilki w wielkim mieście!

01:42:00 Unknown 18 Comments

Witajcie!
Na dobry początek weekendu, mam dla Was wyniki konkursu: Szpilki w wielkim mieście! Do wygrania były cztery pary pieknych szpilek od sklepu DeeZee.pl i powędrują one do:

Autorka: Oryginalna
Autorka: karola_
Autorka: Żaneta
Autorka: barbarella_b
Autorka: DropKickWszystkim dziękujemy za aktywny udział w konkursie a laureatko gratulujemy! :)

You Might Also Like

18 komentarzy:

 1. Nie rozumiem dlaczego wygrywają zestawy, którę są skopiowaniem stylizacji ze zdjęcia. Gdzie tu kreatywność, oryginalność?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jeżeli tak, spójrz na to, co zostało nagrodzone w konkursie Mustache.pl i wtedy się okaże gdzie jest kreatywność, a raczej jej nie ma

   Usuń
 2. Gratulacje! Wyjątkowo dobre zestawy i super, że takie różnorodne!

  OdpowiedzUsuń
 3. No ja się nie zgodzę że są odzwierciedleniem zdjęć , z wyjątkiem jednego . Jak dla mnie sety są znakomite . I zgodzę się z wypowiedzią powyżej . Świetnie że sety są róznorodne :) Gratki dziewczyny :** Pozdrawiam Eliza M

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mówiłam, że wszystkie. Jeden (od barbarella_b) jest ewidentną kopią stylizacji ze zdjęcia, nie wymagającą żadnej kreatywności, natomiast pierwszy też sporo ze zdjęcia zawiera. Nie chcę tu absolutnie krytykować dziewczyn, które są autorkami, bo i jedna i druga ma dużo innych wspaniałych setów, ale uważam, że powinny wygrywać bardziej oryginalne i kreatywne zestawy. Nawet w tym konkursie, i jedna i druga dziewczna zrobiły kilka lepszych zestawów, a wygrywa przeciętność.

   Usuń
  2. Wydaję mi się że mylisz pojęcia, nie nazwałabym tego kopią tylko inspiracją a że takie sety zostały wybrane a nie inne to już nie nasz wybór. Na pewno są lepsze niż z poprzedniego konkursu mustache.pl gdzie tam to w ogóle kreatywności nie zauważyłam tylko kilka rzeczy dane i na tym się skończyło. Gratuluję wygranym, bardzo ładne zestawy i pozdrawiam.

   Usuń
  3. To chyba Ty mylisz pojęcia. Jeśli przeczytasz jakąś książkę, a później napiszesz dokładnie taką samą, z tą różnicą, że używając synonimów- ciekawe czy ktoś uzna to za inspirację czy plagiat. W konkursie o którym mówisz te zestawy nie były złe. Fakt, nie były pięknie ułożone, nie było zdjęć, tła, napisów i innych pierdółek, ale stylizacje same w sobie nie były złe. A chyba chodzi o ocenę stylizacji, a nie stworzenie ładnego obrazka. Zresztą porównywanie dwóch konkursów nie ma sensu, nie wiem jaki był temat tamtego, o co dokładnie chodziło i jakie były pozostałe sety.

   Usuń
  4. Wychodzi na to że połowa stylizacji na allani to plagiaty. Zżera cie zazdrość i tyle.

   Usuń
  5. Haha, czekałam na to, zawsze gdy powie się coś negatywnego to za chwilę jest argument "bo zazdrościsz". Tak, oczywiście, nie mogę mieć swojego zdania, to tylko zazdrość przeze mnie przemawia.

   Usuń
  6. Szkoda tylko że oskarżasz kogoś o plagiat, jeżeli tak ci to przeszkadza to napisz na forum.

   Usuń
  7. Nikogo nie obrażam. I nie nazwałam zestawów plagiatem, tylko skopiowaniem zestawu ze zdjęciam, jedynie z nieco innymi produktami, czytaj ze zrozumieniem.

   Usuń
  8. barbarella_b25 maja 2014 04:48

   Obrażasz mnie używając stwierdzenia "Jeśli przeczytasz jakąś książkę, a później napiszesz dokładnie taką samą, z tą różnicą, że używając synonimów- ciekawe czy ktoś uzna to za inspirację czy plagiat". Sama nie wiesz co piszesz. Czy ja skopiowałam czyjś zestaw? To, że ja inspirowałam się modelką na zdjęciu to jest dla Ciebie plagiat. Rozumiem może taka stylizacja jest mniej wymagająca, ale przecież każdego dnia na allani powstaje setki takich stylizacji i takie stylizacje często dostają wyróżnienie. Przykre to jest, że w ludziach jest tyle zawiści tylko dlatego, że wygrałam w konkursie. Z pewnością jakby ta stylizacja dostała wyróżnienie bez nagrody w ogóle nie byłoby dyskusji.
   Dziękuję wszystkim osobom, które stanęły w mojej obronie.

   Usuń
  9. Nie użyłam słowa plagiat w stosunku do stylizacji. Przeczytaj jeszcze raz, a jeśli to nie pomoże, to jeszcze kilka, może zrozumiesz, że użyłam jedynie porównania.
   I nie, nie inspirowałaś się, zobaczyłaś zdjęcie i szukałaś jak najbardziej podobnych rzeczy, żeby stworzyć niemal identyczną stylizację- to nie jest inspiracja. Szkoda też, że czytasz tylko to, co chcesz. Napisałam wcześniej, że masz dużo innych wspaniałych zestawów. I wśród tych, które zrobiłaś do konkursy wybrałabym inne, które zasługiwałyby na wyróżnienie dużo bardziej niż ta. Nie mam nic setów, które tworzone są na zasadzie "stwórz stylizację jak na zdjęciu" ani tym bardziej do osób, które takie tworzą. Nie czepiam się Ciebie, nie obrażam Cię, nie uważam, że tworzysz słabe stylizacje- wręcz przeciwnie. Nie chciałam też skierować tego oskarżenia personalnie do Ciebie, chodzi mi o sytuację, którą od jakiegoś czasu obserwuję. Po prostu uważam, że skoro jakaś stylizacja jest wyróżniona, to powinna ona być od początku do końca wynikiem pomysłu i kreatywności autorki

   Usuń
  10. Przecież każdy może sobie skopiować stylizacje ze zdjęcia a potem przy tworzeniu da całkiem inny obrazek i już będziesz myślała że sam ktoś to wymyślił. Co innego jakby wygrała osoba która skopiowała czyjś zestaw.

   Usuń
 4. Jak zawsze komuś coś nie pasuje ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję wszystkim dziewczynom. Sety śliczne, tylko szkoda, że ciągle wygrywają te same użytkowniczki. Zgodzę się też z dwoma powyższymi wypowiedziami, że jeden z setów jest całkowitym odzwierciedleniem zdjęcia. No ale cóż, to nie ja wybierałam zwycięzców.:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zawsze znajdą się jakieś niezadowolone :) Mnie się zestawy podobają. Gratuluję dziewczyny :)

  OdpowiedzUsuń