Wyniki konkursu: Girls Night Out!

05:31:00 Unknown 7 Comments

Witam po raz kolejny!
Tym razem mam dla Was długo wyczekiwane wyniki konkursu zorganizowane wraz ze sklepem merg.pl. Stylizacje były piękne a co za tym idzie, wybór niezwykle trudny.
Oto laureatki!

Miejsce I: pszczoolkamajkaMiejsce II: adelMiejsce III:  Żaneta
You Might Also Like

7 komentarzy:

 1. Mnóstwo zestawów na poziomie . Jednak wygrały niczym wyróżniające się . Eh szkoda gadać

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też jestem tego samego zdania,były sety które naprawdę przykuwały uwagę,zarówno pod względem wykonania jak i pod względem dobioru ubrań,szkoda czasu na robienie setów skoro wygrywa przeciętność:)

  OdpowiedzUsuń
 3. pierwsze miejsce ok ale pozostałe masakra...w życiu bym się tak nie ubrała pomijając że rzeczy po prostu do siebie nie pasuję...

  OdpowiedzUsuń
 4. Znowu kogoś zazdrość zżera... Ludzie spokojnie, to tylko konkurs dla chętnych i nikt nikogo nie zmusza.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nikogo nie zżera zazdrość . Czytaj ze zrozumieniem , drugi zestaw to całkowita porażka . Ubierz to a się przekonasz xd . Babcie mają lepszy gust . To nie pasuje kompletnie do siebie . Grafikę pomijamy , bo szału nie robi odzież totalne dno pod względem skompletowania . Każdy wyraża swoje zdanie . Ty zapewne masz inne bo to twój zestaw był jednym z wygranych xd .

  OdpowiedzUsuń
 6. Przeczytaj wpisy pod poprzednimi konkursami...Tam były żale, że cały czas i to pod rząd wygrywają te same osoby... Nikomu nie da się dogodzić i zawsze będą niezadowolone osoby.
  Gratuluję i pozdrawiam :) Na pewno uda Ci się jeszcze nie raz :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Tylko pierwszy mi się podoba, co do reszty uważam, że były lepsze sety niż te....

  OdpowiedzUsuń