Wyróżnienia!

02:36:00 Unknown 5 Comments

Witajcie!

Dzisiejsze cztery wyróżnione stylizacje niestety nie będą adekwatne do tego co możemy podziwiać za oknem ale kto wie, może już niebawem posłużą jako inspiracje do kompletowania wiosennej garderoby.

Karnawałowa propozycja od induu - złoto i biel, podoba Wam się takie zestawienie?
Kolejny zestaw stworzyła dla nas karola_.

I jeszcze dwie wyróżnione stylizacje na dziś, pierwsza od Oryginalna z czerwonymi akcentami, zaś druga ze skórzaną spódnicą i wysokimi kozakami od berry_sauce.You Might Also Like

5 komentarzy:

 1. Gratulacje, ale wyróżniona stylizacji użytkowniczki karola_ ma produkt pobrany z innej bazy, a nie z Allani. Chociaż trudno byłoby coś takiego znależć na allani.pl, ale jeżeli jest to coś w charakterze torebki, to chyba nie jest to zgodne z regulaminem, mówiącym jakoby ubrania, buty, torebki itd. miały pochodzić tylko i wyłącznie z allani,pl i tylko wtedy możliwe jest wyróżnienie/jak to jest?

  OdpowiedzUsuń
 2. To tak samo jakbyś napisała, że przez kubek kawy stylizacja nie jest zgodna z regulaminem....

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak, ale kubek nie jest elementem stylizacji, tylko kompozycji. Zamiast torebki jest coś w rodzaju kosza, a że torebki brak, to... znaczy ze skoro kosz miał być torebką, element stylizacji nie pochodzi z bazy Allani.

  OdpowiedzUsuń
 4. A mi wydaje sie, ze zle to interpretujesz. :) kosz po prostu stanowi dodatek tak jak kubek kawy, karola_ po prostu zrezygnowala z torebki i tyle. :) widze ze jest 5 aktywnych elementow wiec slusznie zasluzyla na wyroznienie. Zestaw jest swietny tak jak pozostale. Gratuluje dziewczyny! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Stylizacja, którą wykonała karola_ jest oczywiście świetna, ale niepełna, bo nie zawiera torebki. Dobrze, że ktoś się na ten temat wypowiada, bo to chyba jedyny post, gdzie są jakiekolwiek komentarze i nie jest pusto;)

  OdpowiedzUsuń