Wyróżnienia!

00:41:00 Unknown 0 Comments

Witajcie!

Dzisiaj prezentujemy Wam 3 wyróżnienia z tego tygodnia. Ponieważ problemy techniczne, które krzyżują plany nie tylko Wam ale i całemu naszemu zespołowi, spowodowały, że stylizacji do wyróżnienia jest znacznie mniej. Mam nadzieję, że wkrótce uporamy się z wszystkimi przeciwnościami i znów będziecie tworzyć całą masę pięknych setów.
Pierwsze wyróżnienie powędrowało do Joli jeszcze w piątek, najwidoczniej gdzieś nam umknęło. W stylizacji dominują piękne, pastelowe kolory, a elementami, które najbardziej się nam spodobały są mini spódniczka z printem oraz jeansowa, jasna kurtka.


Kolejny piękny set zaserwowała nam we wtorek baszton. Inspiracja top modelką Mirandą Kerr okazała się trafna. Znów jeansowa kurtka, tym razem jednak w innym wydaniu, z botkami i woskowana spódnicą.  Gratulacje!Wczoraj zdecydowanym krokiem do grona wyróżnionych dołączyła Kasia.K. W jej stylizacji spodobało się nam dosłownie wszystko. Począwszy od czarnych, klasycznych szpilek, na limonkowej bluzce i wzorzystej marynarce kończąc. Brawo!

You Might Also Like

0 comments: