Wyróżnienia

05:40:00 Unknown 0 Comments

Dzień dobry!
Dzisiejsze grono wyróżnionych stylizacji znów jest nieco szersze niż zwykle! Oprócz najpopularniejszych stylistek Allani pojawiają się również i te nowe, dopiero początkujące, których twórczości z pewnością będziemy się bacznie przyglądać!
Zaczynamy od lumen_ , która właśnie dziś otrzymała pierwsze wyróżnienie, za stylizację niby zwykłą ale w żadnym wypadku nie nudną. Urzekły nas czarno białe lordsy! Gratulujemy!
W kolejce mamy jeszcze dwie, równie ciekawe stylizacje z jeansowymi spodniami, marynarkami i naszymi butami sezonu. Proste rozwiązania są najlepsze, czyż nie? Brawo OlaSweet i cziruriruriru!

Czyżby czerwień była kolorem nadchodzącej jesieni? Takie wnioski można wysnuć oglądając stylizacje od alawala i Klaudii G. Czerwone spodnie zostały zestawione raz ze skórzaną ramoneską, zaś drugi raz z klasycznym trenczem. Jedną z tych rzeczy na pewno macie w szafie, więc wystarczy dokupić tylko czerwoną część garderoby, spodnie lub spódnicę, a może sweter! Wybór należy do Was!
W dwóch stylizacjach pojawiły się już cieplejsze płaszcze, na ich wybór, miejmy nadzieję, jest jeszcze trochę czasu. Póki co podziwiajmy :) Gratki Katarzyna Najberg i gyal !A na sam koniec została nam angelkaa ze swoim jeszcze letnim setem, pozytywnie nastrajającym nas na resztę tygodnia. I na tym kończymy dzisiejsze wyróżnienia! Do jutra :*


You Might Also Like

0 comments: