Wyróżnienia

04:56:00 Unknown 0 Comments

Witam w nowym tygodniu!
Dzisiaj grono Stylistek Allani, które zasłużyły na wyróżnienie jest nieco większe niż zwykle. Weekend był owocny w świetne sety, obok których nie da się przejść obojętnie. Wszystkie doskonale wpisują się w styl casual, będą idealne zarówno do pracy, jak i wkrótce do szkoły.

Pierwszy zestaw należy do malinowa_mamba86 , czarno biały look został przełamany pudrowymi spodniami. Szerokie paski nie schodzą z modowej sceny!
Drugi set, nieco bardziej elegancki zaserwowała nam Katarzyna Najberg , idealne połączenie dla kobiet z klasą!


Trzeci set należy do Justyny J.. Spodobała się nam gra trzech kolorów: bieli czerni i ognistej czerwieni. Gratulujemy!Czwarta stylizacja to ukłon w stronę pasteli. Ciepłe, letnie kolory zarówno na ubraniach jak i dodatkach zawsze wprowadzają subtelny, dziewczęcy urok do każdego zestawu. Gratulujemy patt23r!Stylizacja piąta! Wzorzyste spodnie, neonowe dodatki i transparentna koszula! Takie sety nigdy nam się nie znudzą! Autorka: sunshine_ !


Na wyróżnienie zasłużyła również Eliza M.. W swojej stylizacji wykorzystała jeansy z przetarciami, t-shirt z nadrukiem i botki, modnie i na luzie! Gratki!
Podobne zestawienie zaproponowała nam angelka.A nam sam koniec wyróżnienie dla Moniki P. Kobiecy look z pazurem - torebką ze zwierzęcym motywem, klasycznie ale nie nudno!


You Might Also Like

0 comments: