Wyróżnienia

07:58:00 Anonimowy 1 Comments

Przyjrzyjmy się tym trzem pięknościom <3.
Pierwsza z nich należy do Jojo_Jojojskie. Śliczna kompozycja, świetne zdjęcie i oczywiście ubrania. Bardzo udany set. Gratulujemy pierwszego wyróżnienia ;)
Klasyczny black&white zgotowała nam gyal. Look ze zdjęcia został świetnie odwzorowany. Lubimy taki wielkomiejski styl. Wzór godny naśladowania. Tak trzymać!

W stylizacji od KatarzynaF dużo się dzieje. Mamy do czynienia z niecodziennym  połączeniem sportowych spodni moro z białą marynarką i pięknymi szpilkami. Dla mnie bomba!

You Might Also Like

1 komentarz:

  1. Gratuluję zwyciężczyniom:) Mam jednak pewną uwagę do jury oceniającego stylizacje, otóż set jojo- jojojskie nie jest żadną nową stylizacją, ponieważ taki set został wykonany już wcześniej, przez osobę, która zdjęcie inspiracji ściągnęła z internetu, około 17- 18 lipca i wtedy miał być wyróżniony. Co więcej,jojo- jojojskie nie musiała o tym wiedzieć, ale wiedzą o tym osoby będące tu dłużej, mające trochę pojęcia o tym, co oryginalne, a co nie. I na pewno powinna o tym wiedzieć Administrator:) Jeżeli widzę zdjęcie, klikam najpierw czy ktoś już nie wykonał podobnego setu i dopiero wtedy zaczynam tworzyć, nie małpować.

    Zoe

    OdpowiedzUsuń